X-NET SERWIS

X-NET Serwis - Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Od początku zajmujemy się naprawami elektroniki użytkowej. Wraz z upływem czasu poszerzyliśmy i ukierunkowaliśmy profil firmy. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne usługi z zakresu:

- naprawy sprzętu komputerowego i GSM

- naprawa i diagnostyka sprzętu

elektronicznego

- profesjonalna wymiana układów scalonych lutowanych w technologii BGA

- programowanie wszystkich rodzajów pamięci oraz układów MCU z wbudowanym buforem.

 

X-NET SERWIS FOR CARS

Jest nam niezmiernie miło poinformować , ze  firma X-NET Serwis poszerzyła zakres świadczonych usług o naprawy modułów elektroniki samochodowej, zmiany zawartości pamięci, duplikację i przenoszenie wsadów między naprawianymi modułami.

tapeciarnia.pl-224734_technologia_elektr
 

USŁUGI SERWISOWE

Zależy nam na satysfakcji klientów i wiemy, jak cenione jest wykonywanie rzetelnej pracy. Z naszych usług naprawczych skorzystała już niezliczona liczba klientów. Poniżej dowiesz się więcej o naszej fantastycznej ofercie.

tapeciarnia.pl-178471_procesor_robot_isk
tapeciarnia.pl-178470_procesor_pcb_uklad
tapeciarnia.pl-213358_trzy_cienkie_telef

WYMIANA UKŁADÓW BGA.

Usługa skierowana do  klientów indywidualni, firm oraz zainteresowanych  produkcją prototypową i małoseryjną. Na życzenie osadzamy układy w technologii RoHS lub ołowiowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem firm SeaMark, VJ-electronics, Pace; w tym automatem lutowniczym split vision o mocy 8kW, który radzi sobie z największymi układami, oraz piecem rozpływowym

PROGRAMOWANIE UKŁADÓW PAMIĘCI I PROCESORÓW.

Usługa skierowana do klientów indywidualnych i firm. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do programowania firm Xeltek, uProg oraz SVOD. Jesteśmy w stanie zaprogramować ok. 90 000 modeli układów i procesorów w tym kontrolery KBC. Programujemy również moduły samochodowe.

SERWIS MIKROELEKTRONIKI

Nasi wykwalifikowani serwisanci zapewniają szeroki zakres usług, zawsze dbając o wysoką jakość i efektywność swojej pracy. Gwarantujemy, że korzystając z tej, jak i innych usług z naszej oferty, będą Państwo zadowoleni z przebiegu pracy i końcowych rezultatów. Zajmujemy się naprawami hardware i software telefonów GSM, komputerów i laptopów oraz modułów wchodzących w skład elektroniki samochodowej.

 

KONTAKT

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszego serwisu lub innych świadczonych usług? Nie czekaj, chętnie zapoznamy się z Twoją opinią.

X-NET Serwis ul. Działowskiego 8 lok. 2 piwnica

+48 507 72 77 77

Dziękujemy za przesłanie!

tapeciarnia.pl-tapeta-dlonie-robota-na-k